Dell Optical Mouse MS116 wired, White
| All | |
| Brutokaal | 0.12 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Hiire kaal | 413 g |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kerimine | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kerimissuund | Vertical |
| Klahvide tüüp | Pressed buttons |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| LED-indikaatorid | No |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Netokaal | 0.06 kg |
| Nuppude arv | 3 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Producer product family | Optical Mouse |
| Producer product name | MS116 |
| Seadme liides | USB |
| Seadme tüüp | wired |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | Universal |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell optical mouse ms116 wired, white, 570-aaip, dell, hiired

